UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8794359
nr 879 4359
Väggur
höjd: 90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 mars 2014
kl 20:17:44
27/2 21:16:03